Kolejny bezbramkowy remis w tym sezonie

System Extranet

Bezbramkowy remis zanotowało Śródmieście Nowy Sącz w starciu z Iskrą Przemyśl. Było to już trzecie spotkanie naszej drużyny w tym sezonie.

Nikt w zespole z Nowego Sącza, nie krył że „żółto – zieloni” do Przemyśla jadą po trzy punkty. Świadomi również tego byli gospodarze, którzy od samego początku meczu bardziej dbali o defensywną stronę swojego zespołu, aniżeli tą ofensywną. Pomimo że na początku spotkania podopieczni Grzegorza Bagnowskiego stworzyli kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, to zarówno Jaromin, jak i Daniel Ptak nie potrafili umieścić futbolówki w bramce gospodarzy.

Iskra widząc, że z każdą minutą Spójnia gra co raz bardziej nerwowo, zapuszczała się coraz odważniej w pole karne gości. Defensywa „żółto – zielonych tego dnia działała jednak bez zarzutu. W pierwszej części meczu jeszcze dwie szanse miał Pawła Mikołajczyk. W pierwszym przypadku pomocnik Spójni trafił w porzeczkę, natomiast w drugim będąc w dogodnej sytuacji zamiast uderzać na bramkę Balusia, próbował ją dogrywać do wchodzącego w pole karne Daniela Ptaka.

W drugiej odsłonie zobaczyliśmy wiele chaosu po obu stronach. Mimo tego to nadal Spójnia, była bliższa przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść. Ostatecznie to bezbarwne spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem i osieczanie na boisku w Krośnie musieli zadowolić się tylko jednym punktem.

Śródmieście Nowy Sącz – Iskra Przemyśl 0-0

Zobacz galerię z tego spotkania

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz