Tabela i wyniki

Klasa O

PozycjaKlubMPktBZBS
114344621
213335320
314323013
414284619
514283920
615242829
713232624
815223738
914163539
1012151823
1115141934
1215141738
1314132635
141491127
151551350
160000

 

Kolejka 15


Mecz Score
11 listopada 2016 17:00
Olimpia Pisarzowa Kolejarz Stróże
1 - 0
11 listopada 2016 17:00
Łosoś Łososina Dolna Zalesianka Zalesie
4 - 2
11 listopada 2016 17:00
Gród Podegrodzie Orzeł Wojnarowa
7 - 2
11 listopada 2016 17:00
Helena Nowy Sącz Jarmuta Szczawnica
0 - 6
11 listopada 2016 17:00
Płomień Limanowa AKS Ujanowice
1 - 5
11 listopada 2016 17:00
Sokół Słopnice Orkan Raba Wyżna
0 - 0
11 listopada 2016 17:00
LKS Szaflary KS Zakopane
0 - 0
11 listopada 2016 17:00
Sandecja II Nowy Sącz Orawa Jabłonka
0 - 0

Kolejka 14


Mecz Score
6 listopada 2016 17:00
AKS Ujanowice Gród Podegrodzie
3 - 2
6 listopada 2016 17:00
Sandecja II Nowy Sącz KS Zakopane
6 - 0
6 listopada 2016 17:00
Zalesianka Zalesie Helena Nowy Sącz
5 - 1
6 listopada 2016 17:00
Jarmuta Szczawnica LKS Szaflary
0 - 3
6 listopada 2016 17:00
Orzeł Wojnarowa Łosoś Łososina Dolna
1 - 2
6 listopada 2016 17:00
Kolejarz Stróże Płomień Limanowa
5 - 2
6 listopada 2016 17:00
Orkan Raba Wyżna Olimpia Pisarzowa
0 - 4
6 listopada 2016 17:00
Orawa Jabłonka Sokół Słopnice
1 - 3

Kolejka 13


Mecz Score
30 października 2016 17:00
Helena Nowy Sącz Orzeł Wojnarowa
0 - 1
30 października 2016 17:00
Gród Podegrodzie Kolejarz Stróże
1 - 2
30 października 2016 17:00
Zalesianka Zalesie Jarmuta Szczawnica
4 - 4
30 października 2016 17:00
Sokół Słopnice KS Zakopane
6 - 1
30 października 2016 17:00
Olimpia Pisarzowa Orawa Jabłonka
2 - 1
30 października 2016 17:00
Łosoś Łososina Dolna AKS Ujanowice
0 - 0
30 października 2016 17:00
Płomień Limanowa Orkan Raba Wyżna
3 - 2
30 października 2016 17:00
Sandecja II Nowy Sącz LKS Szaflary
7 - 0

Kolejka 12


Mecz Score
23 października 2016 17:00
Jarmuta Szczawnica Sandecja II Nowy Sącz
0 - 0 (o.P.)
23 października 2016 17:00
Orzeł Wojnarowa Zalesianka Zalesie
3 - 1 (o.P.)
23 października 2016 17:00
KS Zakopane Olimpia Pisarzowa
0 - 2 (o.P.)
23 października 2016 17:00
Orkan Raba Wyżna Gród Podegrodzie
1 - 3 (o.P.)
23 października 2016 17:00
Kolejarz Stróże Łosoś Łososina Dolna
5 - 1 (o.P.)
23 października 2016 17:00
Orawa Jabłonka Płomień Limanowa
0 - 1 (o.P.)
23 października 2016 17:00
Sokół Słopnice LKS Szaflary
7 - 2 (o.P.)

Kolejka 11


Mecz Score
16 października 2016 17:00
Helena Nowy Sącz Kolejarz Stróże
1 - 5
16 października 2016 17:00
Płomień Limanowa KS Zakopane
3 - 1
16 października 2016 17:00
Zalesianka Zalesie AKS Ujanowice
0 - 2
16 października 2016 17:00
Gród Podegrodzie Orawa Jabłonka
2 - 1
16 października 2016 17:00
Sokół Słopnice Sandecja II Nowy Sącz
1 - 3
16 października 2016 17:00
Orzeł Wojnarowa Jarmuta Szczawnica
0 - 2
16 października 2016 17:00
Łosoś Łososina Dolna Orkan Raba Wyżna
6 - 0
16 października 2016 17:00
Olimpia Pisarzowa LKS Szaflary
0 - 0

Kolejka 10


Mecz Score
9 października 2016 17:00
Orkan Raba Wyżna Helena Nowy Sącz
5 - 3
9 października 2016 17:00
LKS Szaflary Płomień Limanowa
1 - 1
9 października 2016 17:00
Sandecja II Nowy Sącz Olimpia Pisarzowa
3 - 2
9 października 2016 17:00
Kolejarz Stróże Zalesianka Zalesie
6 - 1
9 października 2016 17:00
Orawa Jabłonka Łosoś Łososina Dolna
2 - 1
9 października 2016 17:00
Jarmuta Szczawnica Sokół Słopnice
3 - 2
9 października 2016 17:00
KS Zakopane Gród Podegrodzie
2 - 1
9 października 2016 17:00
AKS Ujanowice Orzeł Wojnarowa
1 - 3

Kolejka 1


Mecz Score
13 sierpnia 2016 17:00
KS Zakopane Jarmuta Szczawnica
2 - 2
13 sierpnia 2016 17:00
Orawa Jabłonka LKS Szaflary
0 - 2
13 sierpnia 2016 17:00
AKS Ujanowice Olimpia Pisarzowa
1 - 3
13 sierpnia 2016 17:00
Orzeł Wojnarowa Płomień Limanowa
3 - 1
13 sierpnia 2016 17:00
Helena Nowy Sącz Łosoś Łososina Dolna
2 - 1
13 sierpnia 2016 17:00
Orkan Raba Wyżna Sandecja II Nowy Sącz
2 - 4
13 sierpnia 2016 17:00
Zalesianka Zalesie Gród Podegrodzie
5 - 4
13 sierpnia 2016 17:00
Kolejarz Stróże Sokół Słopnice
3 - 2