Śródmieście na kolanach. Wysoka porażka w meczu derbowym

System Extranet

Gospodarze ponieśli druzgocącą klęskę, co jest chyba największą niespodzianką tej kolejki, bo dla Piasta Stopnica było to pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. Od 35 minuty Śródmieście grało w osłabieniu, bo czerwoną kartkę (za dwie żółte) otrzymał Wojciech Żołowicz. Ozdobą spotkania była bramka Dawida Kumora, który popisał się kapitalnym strzałem z ponad 35 metrów.

-Popełniliśmy w tym meczu tyle błędów indywidualnych i zespołowych, że wynik nie mógł być dzisiaj inny. Zresztą rezultat odzwierciedla to co działo się na boisku, bo tylko w krótkim okresie na początku meczu próbowaliśmy atakować. Nie znajduję usprawiedliwienia dla postawy mojej drużyny w tym pojedynku – powiedział Artur Jagodziński trener Śródmieścia,

-Zespół nareszcie zagrał konsekwentnie, ale przyznać też trzeba że dopisało nam trochę szczęście w tym pojedynku. Bardzo cieszę się z tego zwycięstwa i liczę, że przełamie ono złą naszą passę. Wierzę, że w kolejnych spotkaniach zagramy równie efektownie – powiedział po meczu Sławomir Skiba, grający trener Piasta Stopnica .

Śródmieście Nowy Sącz – Piast Stopnica 0:6 (0:4)

Bramki: 0:1 Jakub Pitkiewicz 18, 0:2 Jakub Pitkiewicz 23, 0:3 Dawid Kumor 27, 0:4 Rafał Gwóźdź 43 z karnego, 0:5 Rafał Gwóźdź 65 z karnego, 0:6 Wojciech Jędo 76.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz