Terminarz

 Kolejka 1 – 11-12 sierpnia
Poprad Rytro Sokół Słopnice 12 sierpnia, 16:00
Wierchy Rabka Zdrój Orzeł Wojnarowa 12 sierpnia, 18:00
Laskovia Laskowa Ogniwo Piwniczna  12 sierpnia, 11:00
Sokół Stary Sącz KS Tymbark 12 sierpnia, 11:00
LKS Łużna Gród Podegrodzie 10 sierpnia, 18:00
Jarmuta Szczawnica Kolejarz Stróże 11 sierpnia, 18:00
Huragan Waksmund Skalnik Kamionka W 12 sierpnia, 17:30
Zalesianka Zalesie LKS Rupniów 11 sierpnia, 17:00
 Kolejka 2 – 15 sierpnia
Sokół Słopnice LKS Rupniów 15 sierpnia, 17:00
Skalnik Kamionka W Zalesianka Zalesie 15 sierpnia, 17:00
Kolejarz Stróże Huragan Waksmund 18 listopada, 11:30
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie (19 września, 16:00) odwołany
Gród Podegrodzie Jarmuta Szczawnica 15 sierpnia, 17:00
KS Tymbark LKS Łużna 15 sierpnia, 18:00
Ogniwo Piwniczna Z Sokół Stary Sącz 15 sierpnia, 18:00
Orzeł Wojnarowa Laskovia Laskowa 15 sierpnia, 18:00
Poprad Rytro Wierchy Rabka Zdrój 15 sierpnia, 16:00

 

 Kolejka 3 – 18-19 sierpnia
Wierchy Rabka Zdrój Sokół Słopnice 19 sierpnia, 17:00
Laskovia Laskowa Poprad Rytro 19 sierpnia, 16:00
Sokół Stary Sącz Orzeł Wojnarowa 18 sierpnia, 18:00
LKS Łużna Ogniwo Piwniczna Z 19 sierpnia, 14:00
Jarmuta Szczawnica KS Tymbark 18 sierpnia, 18:00
Huragan Waksmund Gród Podegrodzie 19 sierpnia, 17:00
Zalesianka Zalesie Kolejarz Stróże 18 sierpnia, 17:00
LKS Rupniów Skalnik Kamionka W 19 sierpnia, 17:00
 Kolejka 4 – 25-26 sierpnia
Sokół Słopnice Skalnik Kamionka W 25 sierpnia, 17:00
Kolejarz Stróże LKS Rupniów 25 sierpnia, 17:00
Gród Podegrodzie Zalesianka Zalesie 25 sierpnia, 17:00
KS Tymbark Huragan Waksmund 26 sierpnia, 11:00
Ogniwo Piwniczna  Jarmuta Szczawnica 24 sierpnia, 17:30
Orzeł Wojnarowa LKS Łużna 25 sierpnia, 17:00
Poprad Rytro Sokół Stary Sącz 26 sierpnia, 16:00
Wierchy Rabka Zdrój Laskovia Laskowa 26 sierpnia, 17:00
 Kolejka 5 – 1-2 września
Laskovia Laskowa Sokół Słopnice 2 września, 16:00
Sokół Stary Sącz Wierchy Rabka Zdrój 1 września, 17:00
LKS Łużna Poprad Rytro 2 września, 17:00
Jarmuta Szczawnica Orzeł Wojnarowa 1 września, 17:00
Huragan Waksmund Ogniwo Piwniczna Z 2 września, 16:30
Zalesianka Zalesie KS Tymbark 1 września, 17:00
LKS Rupniów Gród Podegrodzie 2 września, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka Kolejarz Stróże 1 września, 16:00
 Kolejka 6 – 8-9 września
Sokół Słopnice Kolejarz Stróże 8 września, 17:00
Gród Podegrodzie Skalnik Kamionka  8 września, 17:00
KS Tymbark LKS Rupniów 8 września, 17:00
Ogniwo Piwniczna Z Zalesianka Zalesie 8 września, 17:00
Orzeł Wojnarowa Huragan Waksmund 8 września, 17:00
Poprad Rytro Jarmuta Szczawnica 9 września, 16:00
Wierchy Rabka Zdrój LKS Łużna 9 września, 17:00
Laskovia Laskowa Sokół Stary Sącz 9 września, 16:00
 Kolejka 7 – 15-16 września
Sokół Stary Sącz 0-3 Sokół Słopnice 16 września, 16:00
LKS Łużna 3-3 Laskovia Laskowa 15 września, 17:00
Jarmuta Szczawnica 2-1 Wierchy Rabka Zdrój 15 września, 17:00
Huragan Waksmund 2-3 Poprad Rytro 16 września, 16:00
Zalesianka Zalesie 3-0 Orzeł Wojnarowa 15 września, 15:00
(wo)
na boisku 2-5
LKS Rupniów 4-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 16 września, 16:00
Skalnik Kamionka Wielka 5-0 KS Tymbark 15 września, 16:00
Kolejarz Stróże 3-4 Gród Podegrodzie 15 września, 15:30
 Kolejka 8 – 22-23 września
Sokół Słopnice 6-0 Gród Podegrodzie 22 września, 16:00
KS Tymbark 3-6 Kolejarz Stróże 22 września, 16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 0-2 Skalnik Kamionka Wielka 21 września, 16:30
Orzeł Wojnarowa 4-1 LKS Rupniów 22 września, 16:00
Poprad Rytro 3-0 Zalesianka Zalesie 23 września, 16:00
Wierchy Rabka Zdrój 6-0 Huragan Waksmund 23 września, 16:00
Laskovia Laskowa 3-1 Jarmuta Szczawnica 23 września, 16:00
Sokół Stary Sącz 2-0 LKS Łużna 22 września, 16:30
 Kolejka 9 – 29-30 września
LKS Łużna 0-2 Sokół Słopnice 29 września, 16:00
Jarmuta Szczawnica 3-1 Sokół Stary Sącz 29 września, 16:30
Huragan Waksmund 3-2 Laskovia Laskowa 29 września, 16:00
Zalesianka Zalesie 2-4 Wierchy Rabka Zdrój 29 września, 16:00
LKS Rupniów 0-3 Poprad Rytro 30 września, 16:00
Skalnik Kamionka Wielka 3-2 Orzeł Wojnarowa 30 września, 16:00
Kolejarz Stróże 0-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 29 września, 15:00
Gród Podegrodzie 5-0 KS Tymbark 29 września, 16:30
 Kolejka 10 – 6-7 października
Sokół Słopnice 8-0 KS Tymbark 6 października, 16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-3 Gród Podegrodzie 7 października, 11:00
Orzeł Wojnarowa 3-3 Kolejarz Stróże 6 października, 15:00
Poprad Rytro 4-0 Skalnik Kamionka Wielka 7 października, 15:00
Wierchy Rabka Zdrój 7-1 LKS Rupniów 7 października, 16:00
Laskovia Laskowa 2-2 Zalesianka Zalesie 7 października, 15:00
Sokół Stary Sącz 3-4 Huragan Waksmund 6 października, 16:00
LKS Łużna 1-4 Jarmuta Szczawnica 7 października, 15:00
 Kolejka 11 – 13-14 października
Jarmuta Szczawnica 1-3 Sokół Słopnice 13 października, 15:00
Huragan Waksmund 3-1 LKS Łużna 14 października, 15:00
Zalesianka Zalesie 3-3 Sokół Stary Sącz 14 października, 14:30
LKS Rupniów 4-2 Laskovia Laskowa 14 października, 13:00
Skalnik Kamionka Wielka 0-2 Wierchy Rabka Zdrój 14 października, 15:00
Kolejarz Stróże 2-4 Poprad Rytro 13 października, 14:30
Gród Podegrodzie 5-1 Orzeł Wojnarowa 13 października, 15:00
KS Tymbark 1-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 13 października, 15:00
 Kolejka 12 – 20-21 października
Sokół Słopnice 3-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 20 października, 15:00
Orzeł Wojnarowa 4-0 KS Tymbark 20 października, 15:00
Poprad Rytro 3-3 Gród Podegrodzie 21 października, 15:00
Wierchy Rabka Zdrój 6-0 Kolejarz Stróże 20 października, 15:30
Laskovia Laskowa 1-5 Skalnik Kamionka Wielka 20 października, 15:00
Sokół Stary Sącz 3-1 LKS Rupniów 20 października, 15:00
LKS Łużna 2-0 Zalesianka Zalesie 20 października, 15:00
Jarmuta Szczawnica 3-0 Huragan Waksmund 20 października, 14:30
 Kolejka 13 – 27-28 października
Huragan Waksmund 2-0 Sokół Słopnice 28 października, 14:00
Zalesianka Zalesie 1-1 Jarmuta Szczawnica 28 października, 14:00
LKS Rupniów 0-1 LKS Łużna 28 października, 15:00
Kolejarz Stróże 4-3 Laskovia Laskowa 27 października, 14:30
Gród Podegrodzie 2-0 Wierchy Rabka Zdrój 27 października, 14:30
KS Tymbark 1-4 Poprad Rytro 27 października, 15:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-2 Orzeł Wojnarowa 28 października, 14:00
Sokół Stary Sącz 1-2 Skalnik Kamionka Wielka 27 października, 15:00
 Kolejka 14 – 3-4 listopada
Sokół Słopnice 9-1 Orzeł Wojnarowa 3 listopada, 14:00
Poprad Rytro 3-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 4 listopada, 14:00
Wierchy Rabka Zdrój 7-0 KS Tymbark 4 listopada, 14:00
Laskovia Laskowa 2-3 Gród Podegrodzie 3 listopada, 14:00
Sokół Stary Sącz 2-1 Kolejarz Stróże 4 listopada, 11:00
LKS Łużna 2-1 Skalnik Kamionka Wielka 4 listopada, 14:00
Jarmuta Szczawnica 3-0 LKS Rupniów 4 listopada, 14:00
Huragan Waksmund 1-0 Zalesianka Zalesie 4 listopada, 13:00

 

 Kolejka 15 – 10-11 listopada
Zalesianka Zalesie 1-6 Sokół Słopnice 11 listopada, 13:30
LKS Rupniów 2-3 Huragan Waksmund 11 listopada, 13:30
Kolejarz Stróże 4-4 LKS Łużna 10 listopada, 11:30
KS Tymbark 1-5 Laskovia Laskowa 11 listopada, 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-2 Wierchy Rabka Zdrój 11 listopada, 13:00
Orzeł Wojnarowa 1-3 Poprad Rytro 10 listopada, 13:30
Jarmuta Szczawnica 3-1 Skalnik Kamionka Wielka 10 listopada, 13:30
Sokół Stary Sącz 1-4 Gród Podegrodzie 11 listopada, 11:00
 Kolejka 16