Zasłużone zwycięstwo Śródmieścia

System Extranet

Nasza drużyna odniosła zasłużone zwycięstwo nad Stalą Bochnia, choć gdyby nie rzut karny nie byłby w stanie swojej przewagi przypieczętować bramką.

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga Śródmieścia. Gospodarze praktycznie nie opuszczali połowy rywali jednak nie zdołali zdobyć braki. Po przerwie Stal zaczęła poczynać sobie trochę odważniej poczynać na boisku, choć realnych zagrożeń pod bramką Sokoła stworzyć nie potrafił, za to w 65 minucie bramkarz  ze Stali faulował zawodnika gospodarzy i sędzia wskazał jedenastkę. Skutecznym egzekutorem okazał się Paweł Dubik. Zasłużone 3 punkty dla Śródmieścia, bo pomimo braku skuteczności pyrzyczan bezbramkowy wynik nie byłby sprawiedliwym wynikiem w tej konfrontacji.

Śródmieście Nowy Sącz – Stal Bochnia 1-0 (0-0)

Bramki: P. Dubik (65. min)

Śródmieście: Kaczmarczyk – Nadolnik (50. Węgrzyn), T. Frączyk, Adach, Trojan, Żołowicz, Koza, K. Frączyk, Leśniewski (69. Lubocha), Żak (60. Socha), Słoń.

Stal: Śliski – Waryło, Skiba, Guła, Plewa, Kumor, Gwóźdź, Cichoń, Pitkiewicz, Jędo (80. Poniewierski), Dzieciuch.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz